מה כולל השירות שלנו? 

 

  • היכרות עם הבית וצרכיו, יעוץ צמוד בכל שלב
  • תכנון המערכת באופן המתאים ביותר לביתכם
  • ניהול כל הליכי הרישוי, מילוי הטפסים וטיפול באישורים הנדרשים
  • התקנה מלאה הכוללת גם אספקת ציוד והובלה לבית הלקוח
  • פתרונות מימון נוחים בשיתוף עם חברה ליעוץ משכנתאות

 

כדי שלא תצטרכו לדאוג ולו לצעד בירוקרטי אחד בדרך להתקנת המערכת בביתכם, אנחנו עושים בשבילכם את כל העבודה, מההתחלה ועד הסוף. לאחר סיום ההתקנה על ידינו, כל מה שנשאר לכם זה ליהנות מאספקת אנרגיה נקייה וטהורה, שאין שום צורך לשלם על צריכתה.

סאן בנפיט: כל היתרונות במערכת אחת

מערכת חשמל סולארית לבית ולעסק 

 

במקום חשמל "רגיל" המופק מפחם ומזהם את הסביבה, כיום אנו יכולים לבחור באפשרויות חדשות לשימוש באנרגיה מתחדשת, ובפרט באנרגיה סולארית המופקת מהשמש – מאגר כוח שאינו נגמר לעולם וששייך לכולנו.

 

מערכת סולארית פוטו-וולטאית היא אידיאלית לשמירה על הסביבה, ובנוסף מהווה פיתרון מצוין להפקת חשמל בחינם, ומשחררת אתכם אחת ולתמיד מתשלום חשבונות החשמל. בזכות ירידה מתמדת במחירי המערכות הסולאריות, היום קל וזול יותר לעבור לשימוש בחשמל הנוצר מאנרגיית השמש, חסכוני ושאינו מזהם. 

קצת עלינו 

 

חברת סאן בנפיט הוקמה בשנת 2013 ובראשה עומד ארז עשור, מהנדס בעל תואר שני, מומחה לאנרגיה ובעבר מנהל פרויקטים בחברת ישראסול. החברה נולדה מתוך ניסיון רב בתחום האנרגיה המתחדשת, עם חזון להתייעלות אנרגטית במגזר העסקי והפרטי, בהשקעה כלכלית כדאית וסולידית.

 

אופן ההתנהלות היעיל של החברה מאפשר לנו להציע ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים, ללא פשרות על איכות ההתקנה ורכיבי המערכת הסולארית. אנו מקפידים לעבוד רק עם מוצרים איכותיים, ומספקים יעוץ וליווי אישי לכל לקוח, כדי להבטיח התאמה מושלמת ותפוקה יעילה ונוחה של חשמל איכותי.

מי אנחנו?

 

חברת סאן בנפיט (Sun Benefit) מתמחה בהתקנת מערכות סולאריות ביתיות להפקת חשמל מאנרגיית השמש, ומטפלת בכל שלבי התהליך מתחילתו ועד סופו: יעוץ, תכנון הנדסי מלא, טיפול בהיתרים ורישוי, אספקה, הובלה והתקנה של כל הרכיבים ותחזוקה על פי הצורך.

 

 

שלח

שדה חובה

תודה רבה, פרטייך נשלחו אלינו, ואנחנו נחזור אליך בהקדם

שדה חובה

השאר\י מס' טלפון ונחזור אליך עם פרטים

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

צרו קשר

Sun Benefit

 

 

02-5864456

 

 

077-5007647
 

 

Erez@sunbenefit.co.il
 

 

ת.ד 3561 ירושלים, 9103501

 

שלח

שדה חובה

 

תודה רבה, פרטייך נשלחו אלינו, ואנחנו נחזור אליך בהקדם

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה